Slideshow Image 1

En çok okunan

sibel-tuzun-kral-tv-muzik-odulleri-2012-s

Online Üyeler

0 kullanıcı ve 52 ziyaretçi online

Survivor

Survivor (9)

Sibel Tüzün: Ada alerjimi tetikledi

Çarşamba, 02 May 2012 08:10

sibel-tuzun-kral-tv-muzik-odulleri-2012-2b
Survivor’dan ilk elenen isim olan Sibel Tüzün, makyajsız haliyle ilgili yapılan ağır yorumlara tepki gösterdi. Yüzünün şişliğinin alerjik olduğunu söyleyen şarkıcı, “İnsanların yorumları o kadar insafsız ve tuhaftı ki insan üzülemiyor” dedi.

sibel-tuzun-mustafa-topalglu

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler elenmesi için iki isim sundular. Anıl'ın smslerine mağlup gelip adadan ayrılan Sibel Tüzün röportajında daha önce programı izlemiştim ama burada olmak çok zor hala aklımın bir parçası adada dedi. Hiç pişman olmayacağım bir 3 hafta geçirdim diye yarışmaya katıldığı için pişman olmadığını anlattı.

Sibel Tüzün Survivor Adası’na veda etti

Pazartesi, 02 Nisan 2012 22:26

sibel-tuzun-survivor-dan-ayriliyor
Survivor Adası’nda bu hafta Sibel Tüzün elendi. Elenmeye aday iki kişi olarak Anıl ve Sibel Tüzün seçilmişti ünlülerin çoğu gitmesi için Anıl’ın adını vermesine rağmen halk oylaması ile Sibel Tüzün yarışmadan elendi. Adadan elenirken Sibel Tüzün herkesle tek tek vedalaşmasına rağmen özellikle Mustafa Topaloğlu ile vedalaşmadan ayrıldı.

survivor-anket
Survivor yarışmasındaki favoriniz kim anketine katılın ve Sibel'e oy verebilirsiniz...

Survivor'dan ilk görüntüler

Pazar, 18 Mart 2012 15:11

survivor-unluler-ilk-goruntuler
'Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2' yarışmasının ilk görüntüleri televizyondan önce yayınlandı... Acun Ilıcalı’nın Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının ikincisi bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek.

Survivor yolculuğu başladı

Cumartesi, 17 Mart 2012 15:43

survivor-yolculugu-basladi
“Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışması, 18 Mart’ta Show TV’de ekrana gelmeye başlayacak. Ünlüler ekibinde yarışacak Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Almeda Abazi, Nihat Alptuğ Altınkaya, Doğuş, Merve Büyüksaraç ve Sibel Tüzün, dün sabah 06.30’da Atatürk Havaalanı’nda bir araya geldi. Yarışmacılar, önce Paris’e oradan da üç ay boyunca kalacakları Dominik’e uçtu.

Sibel Tüzün survivor 2012
Sibel Tüzün, Survivor yarışmasına katılacak olmanın heyecanını yaşıyor. Yarışma sayesinde fazla kontrolcü olmaktan dolayı duyduğu sıkıntıdan kurtulabileceği için mutlu olduğunu söyleyen Sibel Tüzün, Dominik Cumhuriyeti'ne gitmeden önce yaptığı hazırlıkları, korkuları ve rakipleriyle ilgili düşündüklerini AKŞAM LIFE'a anlattı.

sibel-tuzun-tony-survivor-2012
Önümüzdeki hafta başlayacak yeni Survivor’a seçilen Sibel Tüzün, yarışmaya Kıvanç Tatlıtuğ’nun kaslarının yaratıcısı olarak bilinen Tony Hill ile hazırlanıyor. Adadaki çetin yaşam koşullarına ve zorlu yarışmalara alışmak için sıkı bir antrenman sürecinden geçen Sibel Tüzün, rakiplerine şimdiden meydan okuyor.

sibel-tuzun-survivor-acun-ilicali-1
Sibel Tüzün Survivor'a katılacak... ShowTv’de ekrana gelecek olan Survivor Ünlüler - Gönüllüler macerasına katılacak isimler belli olmaya başladı. Mart ayında Dominik cumhuriyeti’nde çekimlerine başlanacak ShowTv’de ekrana  gelecek olan Survivor Ünlüler-Gönüllüler  macerasına katılacak isimler belli olmaya başladı.

Hayal Kahvesi

----

events

Resimler

sibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottom

İletişim

MENAJERLİK, BOOKING: YELDA ÖNEN- SU ORGANİZASYON
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 0533 711 56 81
İLETİŞİM DANIŞMANI: Özgür Aras PR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 0212 272 17 64 - 65
RADYO PR DANIŞMANI: Mine Ayman

Sosyal ağlar

Bizi takip edin:

facebook

twitter

youtube