Slideshow Image 1

En çok okunan

sibel-tuzun-kral-tv-muzik-odulleri-2012-s

Online Üyeler

0 kullanıcı ve 42 ziyaretçi online


Survivor'dan ilk görüntüler

Yazan  Pazar, 18 Mart 2012 15:11
  • yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt
  • Yazdır
  • Eposta
  • paylaş
  • yorumlar
Öğeyi Oyla
(0 oy)

survivor-unluler-ilk-goruntuler
'Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2' yarışmasının ilk görüntüleri televizyondan önce yayınlandı... Acun Ilıcalı’nın Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının ikincisi bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek.

15 yarışmacının Dominik Cumhuriyeti’ndeki bir adada 90 gün boyunca hem doğayla hem birbirleriyle mücadele edeceği yarışmadan ilk görüntüler yayınlandı...
 

Acun Ilıcalı’nın ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2’ yarışmasında mücadele edecek olan 7 ünlü-8 gönüllü yarışmacı uzun bir yolculuktan sonra Dominik Cumhuriyeti’ne ulaştı ve daha ilk günde ada şartlarına uyum sağlamakta zorlandı.
 

Türkiye ile 8 saatlik zaman farkı ve iklim farklılığı nedeniyle vücut dengeleri bozulan yarışmacıların yorgunlukları dikkat çekti. Yarışmacıların bazıları havaalanında, bazıları ise adaya adım atar atmaz ilk buldukları yere kıvrılıp uyudu.
 

Yarışma için aylar öncesinden hazırlık yapmaya başlayan Acun Medya ekibi, Dominik Cumhuriyeti’ne çıkarma yaptı. Çekimler de 100 Acun Medya’dan, 100 proje format ekibinden, 100 de yerli halktan olmak üzere toplam 300 kişi çalışıyor.
 

Ünlüler ve Gönüllüler adasında 2 adet jimmy jib ve 9 adet de aktüel kamera sürekli kayıt yapıyor. Yarışmacıların her anları kayıt altına alınıyor. Programın teknik alt yapısı içinse aylar öncesinden adaya yayın istasyonları kuruldu.
 

Gönüllüler takımı adadaki keşif gezisinin ardından birbirleriyle kaynaşmaya başladı. Ekip üyelerinin ünlülere karşı birbirlerini motive etmeleri dikkat çekti.

Uzun yolculuğun ardından yorgun düşen yarışmacılar, ayaklarının tozuyla yarışmalara da başladı. Bu arada ünlüler takımından Nihat Alptuğ Altınkaya fit vücuduyla dikkat çekti.
survivor-unluler-2 

survivor-unluler-3 

survivor-unluler-1
 

Yorum Ekle

Make sure you enter the (*) required information where indicated. Basic HTML code is allowed.

Hayal Kahvesi

----

events

Resimler

sibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottomsibel-mod-bottom

İletişim

MENAJERLİK, BOOKING: YELDA ÖNEN- SU ORGANİZASYON
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 0533 711 56 81
İLETİŞİM DANIŞMANI: Özgür Aras PR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 0212 272 17 64 - 65
RADYO PR DANIŞMANI: Mine Ayman

Sosyal ağlar

Bizi takip edin:

facebook

twitter

youtube