Bu sayfayı yazdır

Sibel Tüzün 2 Mayıs'ta garajistanbul sahnesinde Özel

Yazan  Salı, 29 Nisan 2014 06:01
Öğeyi Oyla
(2 oy)

ben-sibel-tuzun-garajistanbul
Sibel Tüzün, opera, caz, rock gibi farklı müzik tarzlarından seçtiği zengin repertuarıyla 2 Mayıs Cuma akşamı garajistanbul sahnesinde...


Sibel Tüzün, profesyonel müzik hayatına başladığı 1992 yılından beri dinleyicileriyle paylaştığı 70'i aşkın şarkının yanı sıra eğitimini aldığı ve etkilendiği opera, caz, rock gibi farklı müzik tarzlarından seçtiği zengin repertuarıyla 2 Mayıs Cuma akşamı garajistanbul’da dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olan ve bugüne kadar hit şarkılara imza atan Sibel Tüzün yorumculuğu dışında son yıllarda hazırladığı özel sahne şovlarıyla da eğlence gündemini değiştirmişti.

Çok özel bir sahne performansı hazırlayan Sibel Tüzün; özel ışık tasarımlarıyla beraber garajistanbul’un görkemli sahnesinde farklı sürprizlerle karşınıza çıkacak.

opera, caz, rock gibi farklı müzik tarzlarından seçtiği zengin repertuarıyla 2 Mayıs Cuma akşamı garajistanbul’da Sibel Tüzün , Beni Bağlamaz'dan Şamata'ya, Kaçın Kurrası'ndan Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda'ya, Kırmızı'dan Süperstar'a yeni şarkısı Kaç Yıl Geçti ve daha nice şarkılara uzanan renkli, duygusal, eğlenceli ve çarpıcı macerasında müzik dünyasından dostlarıyla birlikte sizleri ağırlayacak!

2 mayıs 2014 23:00
Garajistanbul
Tomtom Mah. Yeni Çarşı Cad. Kaymakam Reşat Bey Sok. No: 11/A
GALATASARAY / İstanbul 

Biletlerinizi biletix sitesinden alabilirsiniz, buraya tıklayın